Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Novinky

UPOZORNĚNÍ - KARTY MULTISPORT

Milí klienti,

dovolujeme si Vás upozorit, že od 1.8.2018 již nebude možné uplatnit kartu MultiSport v našem studiu. Děkujeme za pochopení.


PilatesKIDS a JumpKIDS opět zase v září

V dnešní době se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu. Děti buď sedí ve škole nebo by nejraději seděli u počítače a televize a hrály si s mobilem v ruce. V době růstu to pak způsobuje zásadní potíže se svalovou dysbalancí, která je příčinou skolióz a potíží se správným držením těla, které si bohužel z dětství nesou už na celý svůj život.

A teké pro Vás chytáme novinku pro malé neposedy, kteří si potřebují vybít energii, což jistě ocení nejedna maminka JumpKIDS!
Dejte možnost svému dítěti vybít energii zdravě v kolektivu dětí a touto atraktivní formou – cvičením na trampolínce.

 


FAT BURN

Tento EXPRES TRÉNINK (25min.) je vysoce intenzivní intervalový trénink, typu HIIT nebo TABATA!!Dynamické cvičení pomocí váhy vlastního těla či pomůcek vhodné pro ty, kteří rádi testují a posouvají své fyzické hraniceBARRE LEKCE nově u nás!

Nové lekce BARRE právě startují v Pohybovém studiu K6. Pro všechny příznivce cvičení máme lekce BARRE PILATES - dynamické cvičení pilates, posiluje hluboko uložené svaly a BARRE FIT - pro posílení hýždí a břišek

Na tyto lekce NENÍ MOŽNÉ UPLATNIT KARTIČKU MULTISPORT a studentskou slevu ! Děkujeme za pochopení


Reformer skvělý TIP nejen pro začátečníky

Vyzkoušejte unikátní cvičení na speciálních strojích..PILATES REFORMER


Přijďte si  dát pořádně do těla a cvičte jako světové celebrity. protože REFORMER je IN!!! Cvičení na reformerech je vhodné hlavně pro začátečníky, proto, pokud se chcete dostat do formy a chcete vyzkoušet něco nového..tak hurááá do toho!!!Ranní PILATES s Katkou

Ranní lekce PILATES s Katkou zase startují!!!
Vždy v pondělí, ve středu a v pátek  od 7:30 se můžete objednávat na cvičení a nastartovat se na celý den :-) Těšíme se na Vás

 


Pilates Cadillac

Cvičení na Cadillacu pod vedením Katky můžete zkusit na soukromé lekci! Stojí to za to vždyť naše tělo je nejlepší investice!

 

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková