Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Reference - napsali jste nám

 • Přesně proto TO děláme!!!Děkujeme :-) 
  Katko, DÍKY!
  Začala jsem chodit na pilates měsíc a půl před mou cestou do Nepálu, kde jsme měli v plánu dva týdny trávit na treku.

  Jenže přes léto jsem měla velké zdravotní problémy a tak jsem kromě toho, že jsem byla bez kondice, měla velké bolesti v bedrech i v chodidlech.
  Katka je skvělý profík, vysvětlila mi hlavně držení těla a na každé lekci mě povzbuzovala. Díky jejímu ostřížímu zraku, kterým dokáže v hodině kontrolovat všechny údy i všechny úhly u všech cvičících jsem zapojovala ty správné skupiny, i když to bylo někdy přímo nemožné J .. a zkrátka musím říct, že TO FUNGUJE.

  Pomohla mi najít dobrý postoj, když mám batoh, aby mne nebolelo rameno a plosky nohou po celodenním šlapání taky celkem v pohodě (normálně si připadám jak malá mořská víla, po které zůstávají krvavé stopy v písku). Takže celé tělo fungovalo opravdu jako celek, břicho a stehna podpořily záda a kyčle, vnitřní spolupráce na jedničku.

  V prosinci jsem měla menší pauzu, ale už mám opět koupených deset vstupů a těším se na ranní lekce, které mě vždycky našlápnou do celého dne u počítače. Díky moc za tu energii a přeju samé spokojené a šikovné klienty!

  Kačka B.

 •   Jsem profesionální zpěvák a hudebník. Ve 20ti letech mi diagnostikovali panické stavy úzkosti a dlouhou dobu jsem musel brát silná antidepresiva. Jejich nežádoucí účinky mě dovedly až skoro k obezitě. Kvůli výrazné nadváze se mi objevily i problémy s krční páteří a trpěl jsem i bolestmi zad a motáním hlavy, což můj psychický stav výrazně zhoršovalo. Vyzkoušel jsem hodně věcí a metod. Měl jsem pocit, že mi už nic nepomůže, až jsem před 3mi lety objevil na internetu metodu pilates a Katku Vaňkovou. Tak jsem se rozhodl, že to zkusím a musím říct, že díky Kátě a této metodě se kvalita mého života velmi výrazně zlepšila. A to natolik, že někdy mám pocit, že před tím když jsem necvičil, jako bych ani nežil. Zhubl jsem 20 kilo. Všechny problémy s páteří téměř ustoupily a nejenom to. Pilates mně pomáhá hodně i po psychické stránce a taky v mé profesi. Díky zpevněnému středu těla zpívám mnohem lépe. Mám větší výdrž na pódiu a moje práce je mnohem efektivnější. Na tomto druhu cvičení jsem dnes absolutně závislý a nedovedu si představit, že bych necvičil a myslím, že ani nepřestanu do konce svého života. A ještě jako bonus ke všem pozitivům co mi tahle metoda přinesla je i to, že vypadám prostě skvěle! :-)

 

 

Peter Aristone Čerevka
 

 Reference ze školení Pilates instruktor / Pilates Centrum

 • Ahoj Kaci,

jeste jednou bych ti chtela podekovat za uzasne skoleni Pilates. At uz jde o podlozku nebo reformery, tvuj vyklad nema chybu. Libi se mi osobni pristup a zaroven kladeni durazu na techniku pohybu. Pro me asi nejuzasnejsi je tva schopnost nam priblizit, jak navest klienta do spravneho provedeni cviku a zaroven modifikovat cviky tem, kteri maji nejaky problem. Ver mi, jsi jedna z nejlepsich a jsem moc rada, ze se u tebe muzu ucit.
 
 

Díky Katka

 • Začala jsem se cvičením pilatesu pravidelně, jednou až dvakrát týdně. Dokážu si představit, že ne v každém studiu je možné pokračovat ve cvičení pilatesu (pro netěhotné) i s bříškem. Ale Klárka se mi každou hodinu speciálně věnovala, upravovala mi cviky tak, abych mohla cvičit i s bříškem. Výsledek? Žádné bolesti zad, kloubů. V devátém měsíci jsem byla naprosto pohyblivá, plná energie. Poslední lekce pilates – den před porodem. Následující lekce pilates – den návratu z porodnice. Pilates musím každé těhotné doporučit. Pro mě byl příležitostí se prodýchat, protáhnout se a samozřejmě zpevnit svaly.

Děkuju, Klárce, za úžasné hodiny a laskavý přístup.

Olga

 

 • Jedna roční bilance s Pohybovým studiem. Moc celému týmu K6 děkuju. Děkuju i dívkám se kterými chodím cvičit za podporu a za to že sem si nikdy nepřipadala jako trn v oku mezi Vámi štíhlejšími. Děkuju Děkuju a už se těším na další lekce! :-)

Jana

 

 • Před pár lety jsem objevila na internetu článek o Jumpingu, rozhodla jsem se, že by mě to mohlo bavit tak jsem začala hledat, kde že se cvičí. Našla jsem Pohybové studio K6, projela si stránky kde mě nezaujal jenom jumping, ale i Street Dance a Zumba. Po první hodině Jumpingu jsem byla ve naprosté eurofii a natolik se mi zalíbil, že jsem se rozhodla chodit pravidelně. Ovšem se Zumbou a Street Dance to bylo horší – zjistila jsem, že moje taneční nadání se rovná velkému trapasu, tak jsem to celkem rychle vzdala. V tu dobu jsem byla tlustá jako velryba a tak jsem začala chodit pravidelně na Jumping. Později jsem se seznámila s Kačkou, která mě přivedla k Pilatesu (poradila mi, abych hubla, měla bych kombinovat Jumping a Pilates), tak jsem začala navštěvovat i Pilates. Na první hodině jsem si říkala, jak je to jednoduché takové obyčejné protahování. Postupem času, kdy jsem si přidala i stroje na Pilates jsem pochopila, že jsem vlastně cvičila totálně blbě! Zlepšení na sebe nenechalo dlouho čekat – stačilo pochopit „co a jak funguje“.

Před rokem a půl jsem se vrátila z hor o berlích s úrazem kolene. Po artroskopii mi doktor sdělil, že je nutná operace – plastika utrženého křížového vazu. Ukecala jsem doktora, aby mě vzal na operaci co nejdříve, ale zároveň jsem mu musela slíbit maximální posílení kolene. Svěřila jsem se do rukou Kačky, která mi udělala na skupinových hodinách na strojích různé modifikace cviků. Poctivě jsem dřela a posilovala. Operace proběhla v pořádku. Měsíc a kousek po operaci jsem už byla schopná zase lehce cvičit a opět mi Kačka udělala cvičící plán na míru mého operovaného kolene. Když jsem začala navštěvovat rehabilitaci, dostala jsem pochvalu jak mám pěkně pohyblivé a posílené koleno. Taky jsem tam viděla trampolínu tak jsem hned se na ní pod dozorem vrhla a prosila sestřičky, abych mohla i poskakovat sama ve fitku – dovolily mi to! Tak jsem po dvou měsících po operaci začala chodit zpátky i na jumping – konečně! Sice jsem se tam jen tak plácala, ale postupně se koleno zlepšovalo, tak jsem si mohla začít dovolovat více.Dneska už „jumpinguju“ a „pilatesuju“ bez omezení a jak se říká do plných!

Tímto bych ráda poděkovala Kačce za její naprostou profesionalitu, kdy mi pomohla dát koleno dohromady (myslím, že v nějakém komerčním fitku by se na mě vykašlali a buď si cvič sama nebo jdi na rehabilitaci). Mimochodem jsem pod vedením všech K6kových „pilatesáků“ (Kačka, Klárka, Petr) krásně zpevnila postavu, srovnala záda a tím se mi i zmírnily migrény. Další velký dík patří Terezce, která mě taky nechala „rehabilitovat“ koleno na trampolíně, dala mi tu nejlepší průpravu jumpingu, dostala jsem se do skvělé kondice a posílila tělo a vůbec ….. je to prostě Terezka :-)

Jsem ráda, že jsem objevila Vaše fitko, které je mi sympatické svým rodinným přístupem. Jste malincí, ale světoví! 

Díky za vše Vaše Máca.

 

 


 


Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

NEDĚLNÍ SPECIÁL

Zveme Vás na Pilates Reformer & Spine Corrector SPECIÁL s Terezou. Kdy? neděle 24.3.2019 Program: 17:00 - 17:45 Reformer 17:45 - 18:00 přestávka 18:00 - 18:45 Spine Corrector Cena: 300,- Kč Kvůli omezené kapacitě míst je r ezervace možná pouze oproti nevratné záloze 150,- Kč. Pokud bude akce zrušena ze strany provozovatele, bude Vám záloha vrácena v plné výši :-) děkujeme za pochopení.

NOVINKA V POHYBOVÉM STUDIU - Salsation®

!!!UKÁZKOVÁ LEKCE GRATIS JIŽ 19.3.2018!!! Rezervujte si svá místa a přijďte si vyzkoušet FITNESS HIT :-) Salsation® je zábavný taneční fitness program, který propojuje tanec s funkčním tréninkem. Salsation® umožňuje pracovat na zlepšení pohybových schopností, rozvíjení smyslu pro rytmus a posilování těla v doprovodu skvělé hudby. Každá skladba obsahuje příběh, který budeme na hodinách vyprávět tancem. Slovo Salsation® pochází ze dvou slov SALSA = omáčka (ne taneční styl), protože zahrnuje kombinaci různých rytmů, kultur, tanečních stylů a SENSATION = klade důraz na muzikalitu, vyjádření textu písní a pocitů. Čeká na Vás hodina plná nabitých choreografií a pozitivní energie.

Novinka v rozvrhu Pilates MAMI&BABY

Lekce pro všechny maminky, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání pro své děti.  Dostaňte se zpátky do formy a přijďte si zacvičit i se svými dětmi :-)  V těchto lekcích budeme čerpat z principů Pilates, aby došlo ke zpevnění bříšek a posílení zad. Což je pro všechny maminky po porodu to nejlepší. Instruktorka dbá při lekci především na správné provedení cviků, aby bylo cvičení co nejefektivnější. Kdy? PO 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza ÚT 16:00 Pilates     MAMI&BABY/Klára ST 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza PÁ 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza Lekce je určená maminkám s dětmi (do 5let), které jsou při cvičení v sále s Vámi a hrají si.