Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

marcela Nevosadová

Ahoj, mé jméno je Marcela, ale kamarádi mi říkají Máca :-)

Od dětství jsem vyzkoušela řadu sportů (chodila jsem do Sokola, na gymnastiku, volejbal, moderní tance, aerobic, dodnes lyžuji). Všechno, kromě lyží mě tak nějak přestalo naplňovat. Když jsem se odhodlala zkusit něco nového, brouzdala jsem po netu kde jsem našla článek o SKÁKÁNÍ NA TRAMPOLÍNÁCH. Hned jsem si vygooglila fitko, kde se to cvičí. Našla jsem K6 - zkusila jsem - a stala se závislou! Dodnes se na hodiny fakt těším. Je to úžasný pocit vyskákat se na skvělou motivující hudbu, odcházet z hodiny vyjuchaná, propocená a naprosto happy. K vedení hodiny jsem se dostala úplnou náhodou - dostala jsem nabídku, která se prostě neodmítá. Jsem ráda, že můžu rozšířit řady instruktorů v K6 a budu se těšit, až vám předám kus z mé bezedné energie :-) Máca

 

Kvalifikace a diplomy:

  • Jumping diplom
  • Pilates centrum K. Vaňková - INSTRUKTOR PILATES - osvědčení o odborné způsobilosti akreditované MŠMT (ČERVEN 2014)
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer I.
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer II.
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer III.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

Speciální prodloužená lekce JumpingSportu

Zúčastněte se JumpingSport Maratonu a zamakejte s námi. Co? JumpingSport Kdy? v neděli 20. ledna od 17:30 Na jak dlouho? na 1,5 hodiny Kde? V Pohybové studio K6 Za kolik? za 200Kč Rezervujte si své místo na čísle  +420 775 627 799 nebo osobně a Tereza se na vás bude těšit.

Vzdělávací programy PILATES

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro všechny klienty a instruktory, kteří mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti Pilates. Při vzdělávacím kurzu se naučíte správné provádění cviků, cvičení s pomůckami a rozšíříte si zásobník cviků. Nové termíny kurzů:   Magic Circle Level I. - 5.1.2019 Spine Corrector Level I. - 26.1.2019 Pilates Core Band - 2.2.2019   Magic Circle Level II. - 23.2.2019 Pilates na pěnovém válci Level I. - 9.3.2019 Spine Corrector Level II. - 23.3.2019 Pilates na pěnovém válci Level II. - 13.4.2019 Pro bližší informace o školení a on-line přihlášku stačí kliknout na vybraný kurz :-)

ÚTERKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ během lekcí od 17:00 do 120:00

Chcete si přijít zacivčit, ale nemáte hlídání ? Každé úterý si s sebou na lekce konající se v odpoledních hodinách můžete přivést děti a my vám je zadarmo pohlídáme :-) Hlídání je potřeba si rezervovat dopředu, omezená kapacita míst :-) Pro více informací, nebo pro zamluvení místa, volejte na: +420 775 627 799