Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

marcela Nevosadová

Ahoj, mé jméno je Marcela, ale kamarádi mi říkají Máca :-)

Od dětství jsem vyzkoušela řadu sportů (chodila jsem do Sokola, na gymnastiku, volejbal, moderní tance, aerobic, dodnes lyžuji). Všechno, kromě lyží mě tak nějak přestalo naplňovat. Když jsem se odhodlala zkusit něco nového, brouzdala jsem po netu kde jsem našla článek o SKÁKÁNÍ NA TRAMPOLÍNÁCH. Hned jsem si vygooglila fitko, kde se to cvičí. Našla jsem K6 - zkusila jsem - a stala se závislou! Dodnes se na hodiny fakt těším. Je to úžasný pocit vyskákat se na skvělou motivující hudbu, odcházet z hodiny vyjuchaná, propocená a naprosto happy. K vedení hodiny jsem se dostala úplnou náhodou - dostala jsem nabídku, která se prostě neodmítá. Jsem ráda, že můžu rozšířit řady instruktorů v K6 a budu se těšit, až vám předám kus z mé bezedné energie :-) Máca

 

Kvalifikace a diplomy:

  • Jumping diplom
  • Pilates centrum K. Vaňková - INSTRUKTOR PILATES - osvědčení o odborné způsobilosti akreditované MŠMT (ČERVEN 2014)
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer I.
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer II.
  • Pilates centrum K. Vaňková - Pilates Reformer III.

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

NEDĚLNÍ SPECIÁL

Zveme Vás na Pilates Reformer & Spine Corrector SPECIÁL s Terezou. Kdy? neděle 24.3.2019 Program: 17:00 - 17:45 Reformer 17:45 - 18:00 přestávka 18:00 - 18:45 Spine Corrector Cena: 300,- Kč Kvůli omezené kapacitě míst je r ezervace možná pouze oproti nevratné záloze 150,- Kč. Pokud bude akce zrušena ze strany provozovatele, bude Vám záloha vrácena v plné výši :-) děkujeme za pochopení.

NOVINKA V POHYBOVÉM STUDIU - Salsation®

!!!UKÁZKOVÁ LEKCE GRATIS JIŽ 19.3.2018!!! Rezervujte si svá místa a přijďte si vyzkoušet FITNESS HIT :-) Salsation® je zábavný taneční fitness program, který propojuje tanec s funkčním tréninkem. Salsation® umožňuje pracovat na zlepšení pohybových schopností, rozvíjení smyslu pro rytmus a posilování těla v doprovodu skvělé hudby. Každá skladba obsahuje příběh, který budeme na hodinách vyprávět tancem. Slovo Salsation® pochází ze dvou slov SALSA = omáčka (ne taneční styl), protože zahrnuje kombinaci různých rytmů, kultur, tanečních stylů a SENSATION = klade důraz na muzikalitu, vyjádření textu písní a pocitů. Čeká na Vás hodina plná nabitých choreografií a pozitivní energie.

Novinka v rozvrhu Pilates MAMI&BABY

Lekce pro všechny maminky, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání pro své děti.  Dostaňte se zpátky do formy a přijďte si zacvičit i se svými dětmi :-)  V těchto lekcích budeme čerpat z principů Pilates, aby došlo ke zpevnění bříšek a posílení zad. Což je pro všechny maminky po porodu to nejlepší. Instruktorka dbá při lekci především na správné provedení cviků, aby bylo cvičení co nejefektivnější. Kdy? PO 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza ÚT 16:00 Pilates     MAMI&BABY/Klára ST 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza PÁ 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza Lekce je určená maminkám s dětmi (do 5let), které jsou při cvičení v sále s Vámi a hrají si.