Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Pilates - Reformer

 • Unikátní způsob cvičení metody pilates.
 • Skupinové cvičení na stojích Reformer, kterému propadla nejedna česká i zahraniční celebrita.
 • Speciální přístup instruktorů s mezinárodním vzděláním v oblasti pilates.
 • Vhodné i pro začátečníky, protože Reformer pomáhá při správném držení těla a při provádění cviků.
 • Reformer je dobrým pomocníkem na cestě pro získání vysněné postavy a odstranění různých neduhů dnešní doby (disbalance, bolesti zad a kloubů...).

Co je Reformer?

 • Reformer patří mezi nejpopulárnější stroje, které vymyslel sám J.H.Pilates. Reformer je téměř poznávací značkou J.H.Pilatese.
 • Reformer připomíná postel, která zřejmě inspirovala Pilatese při jeho zkonstruování v souvislosti s experimentováním a cvičením na železných postelích v táboře na ostrově Man.
 • Reformer skvěle kopíruje princip svalové akce, protože pracuje s pevným a pohyblivým bodem.
 • Na Reformeru se dají cvičit stovky cviků pro celé tělo v různých polohách (v sedě, v leže, ve stoji, v kleku...)
 • Reformer usnadňuje provádění cviků a pomáha při správném držení těla.
 • Může na něm cvičit klient po endoprotéze kyčelního kloubu, protože na Reformeru nedochází k zatěžování kloubů.
 • Avšak, může na něm cvičit i zdravý vrcholový sportovec, který na Reformeru zvšuje svoji výkonnost a hbitost. A tím předcházejí různým zraněním

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

NEDĚLNÍ SPECIÁL

Zveme Vás na Pilates Reformer & Spine Corrector SPECIÁL s Terezou. Kdy? neděle 24.3.2019 Program: 17:00 - 17:45 Reformer 17:45 - 18:00 přestávka 18:00 - 18:45 Spine Corrector Cena: 300,- Kč Kvůli omezené kapacitě míst je r ezervace možná pouze oproti nevratné záloze 150,- Kč. Pokud bude akce zrušena ze strany provozovatele, bude Vám záloha vrácena v plné výši :-) děkujeme za pochopení.

NOVINKA V POHYBOVÉM STUDIU - Salsation®

!!!UKÁZKOVÁ LEKCE GRATIS JIŽ 19.3.2018!!! Rezervujte si svá místa a přijďte si vyzkoušet FITNESS HIT :-) Salsation® je zábavný taneční fitness program, který propojuje tanec s funkčním tréninkem. Salsation® umožňuje pracovat na zlepšení pohybových schopností, rozvíjení smyslu pro rytmus a posilování těla v doprovodu skvělé hudby. Každá skladba obsahuje příběh, který budeme na hodinách vyprávět tancem. Slovo Salsation® pochází ze dvou slov SALSA = omáčka (ne taneční styl), protože zahrnuje kombinaci různých rytmů, kultur, tanečních stylů a SENSATION = klade důraz na muzikalitu, vyjádření textu písní a pocitů. Čeká na Vás hodina plná nabitých choreografií a pozitivní energie.

Novinka v rozvrhu Pilates MAMI&BABY

Lekce pro všechny maminky, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání pro své děti.  Dostaňte se zpátky do formy a přijďte si zacvičit i se svými dětmi :-)  V těchto lekcích budeme čerpat z principů Pilates, aby došlo ke zpevnění bříšek a posílení zad. Což je pro všechny maminky po porodu to nejlepší. Instruktorka dbá při lekci především na správné provedení cviků, aby bylo cvičení co nejefektivnější. Kdy? PO 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza ÚT 16:00 Pilates     MAMI&BABY/Klára ST 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza PÁ 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza Lekce je určená maminkám s dětmi (do 5let), které jsou při cvičení v sále s Vámi a hrají si.