Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

Pilates - Reformer

 • Unikátní způsob cvičení metody pilates.
 • Skupinové cvičení na stojích Reformer, kterému propadla nejedna česká i zahraniční celebrita.
 • Speciální přístup instruktorů s mezinárodním vzděláním v oblasti pilates.
 • Vhodné i pro začátečníky, protože Reformer pomáhá při správném držení těla a při provádění cviků.
 • Reformer je dobrým pomocníkem na cestě pro získání vysněné postavy a odstranění různých neduhů dnešní doby (disbalance, bolesti zad a kloubů...).

Co je Reformer?

 • Reformer patří mezi nejpopulárnější stroje, které vymyslel sám J.H.Pilates. Reformer je téměř poznávací značkou J.H.Pilatese.
 • Reformer připomíná postel, která zřejmě inspirovala Pilatese při jeho zkonstruování v souvislosti s experimentováním a cvičením na železných postelích v táboře na ostrově Man.
 • Reformer skvěle kopíruje princip svalové akce, protože pracuje s pevným a pohyblivým bodem.
 • Na Reformeru se dají cvičit stovky cviků pro celé tělo v různých polohách (v sedě, v leže, ve stoji, v kleku...)
 • Reformer usnadňuje provádění cviků a pomáha při správném držení těla.
 • Může na něm cvičit klient po endoprotéze kyčelního kloubu, protože na Reformeru nedochází k zatěžování kloubů.
 • Avšak, může na něm cvičit i zdravý vrcholový sportovec, který na Reformeru zvšuje svoji výkonnost a hbitost. A tím předcházejí různým zraněním

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

Speciální prodloužená lekce JumpingSportu

Zúčastněte se JumpingSport Maratonu a zamakejte s námi. Co? JumpingSport Kdy? v neděli 20. ledna od 17:30 Na jak dlouho? na 1,5 hodiny Kde? V Pohybové studio K6 Za kolik? za 200Kč Rezervujte si své místo na čísle  +420 775 627 799 nebo osobně a Tereza se na vás bude těšit.

Vzdělávací programy PILATES

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro všechny klienty a instruktory, kteří mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti Pilates. Při vzdělávacím kurzu se naučíte správné provádění cviků, cvičení s pomůckami a rozšíříte si zásobník cviků. Nové termíny kurzů:   Magic Circle Level I. - 5.1.2019 Spine Corrector Level I. - 26.1.2019 Pilates Core Band - 2.2.2019   Magic Circle Level II. - 23.2.2019 Pilates na pěnovém válci Level I. - 9.3.2019 Spine Corrector Level II. - 23.3.2019 Pilates na pěnovém válci Level II. - 13.4.2019 Pro bližší informace o školení a on-line přihlášku stačí kliknout na vybraný kurz :-)

ÚTERKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ během lekcí od 17:00 do 120:00

Chcete si přijít zacivčit, ale nemáte hlídání ? Každé úterý si s sebou na lekce konající se v odpoledních hodinách můžete přivést děti a my vám je zadarmo pohlídáme :-) Hlídání je potřeba si rezervovat dopředu, omezená kapacita míst :-) Pro více informací, nebo pro zamluvení místa, volejte na: +420 775 627 799