Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

JumpingSPORT CARDIO

Dynamické zábavné cvičení v doprovodu hudby.jumping

Cvičení probíhá na zvláštní trampolíně, která šetří vaše klouby a zároveň dodává vašim pohybům potřebnou dynamiku. Je vhodné pro zpevnění hlubokého i povrchového svalstva, skvěle spaluje kalorie, a má tak neocenitelný vliv na zformování vaší postavy a redukci váhy.

 


JumpingSPORT cardio je nový typ hodiny, kdy se budeme snažit zůstat celou dobu v aerobní zátěži a tím spálit ještě více tuků, než při normální hodině. Hodina není příliš náročná na fyzickou kondici, je v pomalejším tempu, ale pracuje s dlouhodobým stejnoměrným zatížením.

Jelikož je cvičební tempo pomalejší, doporučujeme nejen pokročilým, ale i začátečníkům, kteří chtějí JumpingSPORT vyzkoušet.

Pravidelný cardio trénink je jedno z nejdůležitějších cvičení ať už chcete zhubnout nebo posílit tělo.

Na závěr lekce může být zařazeno i posilování problémových partií.


JumpingSPORT poskytuje mnoho výhod:

  • zvyšuje kapacitu plic pro dýchání
  • pomáhá proti depresím
  • posiluje svaly
  • normalizuje krevní tlak
  • podporuje lymfatický systém
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • zlepšuje trávení a vylučování

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

NEDĚLNÍ SPECIÁL

Zveme Vás na Pilates Reformer & Spine Corrector SPECIÁL s Terezou. Kdy? neděle 24.3.2019 Program: 17:00 - 17:45 Reformer 17:45 - 18:00 přestávka 18:00 - 18:45 Spine Corrector Cena: 300,- Kč Kvůli omezené kapacitě míst je r ezervace možná pouze oproti nevratné záloze 150,- Kč. Pokud bude akce zrušena ze strany provozovatele, bude Vám záloha vrácena v plné výši :-) děkujeme za pochopení.

NOVINKA V POHYBOVÉM STUDIU - Salsation®

!!!UKÁZKOVÁ LEKCE GRATIS JIŽ 19.3.2018!!! Rezervujte si svá místa a přijďte si vyzkoušet FITNESS HIT :-) Salsation® je zábavný taneční fitness program, který propojuje tanec s funkčním tréninkem. Salsation® umožňuje pracovat na zlepšení pohybových schopností, rozvíjení smyslu pro rytmus a posilování těla v doprovodu skvělé hudby. Každá skladba obsahuje příběh, který budeme na hodinách vyprávět tancem. Slovo Salsation® pochází ze dvou slov SALSA = omáčka (ne taneční styl), protože zahrnuje kombinaci různých rytmů, kultur, tanečních stylů a SENSATION = klade důraz na muzikalitu, vyjádření textu písní a pocitů. Čeká na Vás hodina plná nabitých choreografií a pozitivní energie.

Novinka v rozvrhu Pilates MAMI&BABY

Lekce pro všechny maminky, které si chtějí zacvičit, ale nemají hlídání pro své děti.  Dostaňte se zpátky do formy a přijďte si zacvičit i se svými dětmi :-)  V těchto lekcích budeme čerpat z principů Pilates, aby došlo ke zpevnění bříšek a posílení zad. Což je pro všechny maminky po porodu to nejlepší. Instruktorka dbá při lekci především na správné provedení cviků, aby bylo cvičení co nejefektivnější. Kdy? PO 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza ÚT 16:00 Pilates     MAMI&BABY/Klára ST 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza PÁ 09:00 Reformer MAMI&BABY/Tereza Lekce je určená maminkám s dětmi (do 5let), které jsou při cvičení v sále s Vámi a hrají si.