Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

JumpingSPORT CARDIO

Dynamické zábavné cvičení v doprovodu hudby.jumping

Cvičení probíhá na zvláštní trampolíně, která šetří vaše klouby a zároveň dodává vašim pohybům potřebnou dynamiku. Je vhodné pro zpevnění hlubokého i povrchového svalstva, skvěle spaluje kalorie, a má tak neocenitelný vliv na zformování vaší postavy a redukci váhy.

 


JumpingSPORT cardio je nový typ hodiny, kdy se budeme snažit zůstat celou dobu v aerobní zátěži a tím spálit ještě více tuků, než při normální hodině. Hodina není příliš náročná na fyzickou kondici, je v pomalejším tempu, ale pracuje s dlouhodobým stejnoměrným zatížením.

Jelikož je cvičební tempo pomalejší, doporučujeme nejen pokročilým, ale i začátečníkům, kteří chtějí JumpingSPORT vyzkoušet.

Pravidelný cardio trénink je jedno z nejdůležitějších cvičení ať už chcete zhubnout nebo posílit tělo.

Na závěr lekce může být zařazeno i posilování problémových partií.


JumpingSPORT poskytuje mnoho výhod:

  • zvyšuje kapacitu plic pro dýchání
  • pomáhá proti depresím
  • posiluje svaly
  • normalizuje krevní tlak
  • podporuje lymfatický systém
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • zlepšuje trávení a vylučování

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

Speciální prodloužená lekce JumpingSportu

Zúčastněte se JumpingSport Maratonu a zamakejte s námi. Co? JumpingSport Kdy? v neděli 20. ledna od 17:30 Na jak dlouho? na 1,5 hodiny Kde? V Pohybové studio K6 Za kolik? za 200Kč Rezervujte si své místo na čísle  +420 775 627 799 nebo osobně a Tereza se na vás bude těšit.

Vzdělávací programy PILATES

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro všechny klienty a instruktory, kteří mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti Pilates. Při vzdělávacím kurzu se naučíte správné provádění cviků, cvičení s pomůckami a rozšíříte si zásobník cviků. Nové termíny kurzů:   Magic Circle Level I. - 5.1.2019 Spine Corrector Level I. - 26.1.2019 Pilates Core Band - 2.2.2019   Magic Circle Level II. - 23.2.2019 Pilates na pěnovém válci Level I. - 9.3.2019 Spine Corrector Level II. - 23.3.2019 Pilates na pěnovém válci Level II. - 13.4.2019 Pro bližší informace o školení a on-line přihlášku stačí kliknout na vybraný kurz :-)

ÚTERKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ během lekcí od 17:00 do 120:00

Chcete si přijít zacivčit, ale nemáte hlídání ? Každé úterý si s sebou na lekce konající se v odpoledních hodinách můžete přivést děti a my vám je zadarmo pohlídáme :-) Hlídání je potřeba si rezervovat dopředu, omezená kapacita míst :-) Pro více informací, nebo pro zamluvení místa, volejte na: +420 775 627 799