Licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES

Chcete se stát instruktorem cvičení Pilates a dále předávát své znalosti? Právě pro Vás jsme nově připravili licencovaný kurz INSTRUKTOR PILATES který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Více informací o kurzu INSTRUKTOR PILATES

Nově jsme také autorizované centrum pro profesní kvalifikaci INSTRUKTOR PILATES.

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

Většina budoucích maminek si chce udržet svou fyzickou kondici i během těhotenství a právě CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ je ideálním způsobem jak zůstat fit (po konzultaci s vaším lékařem).


Cvičení samozřejmě není příliš fyzicky náročné a každá budoucí maminka si určí při lekci tempo podle svých potřeb.Lekci vede zkušená instruktorka Pilates, která má s těhotnými bohaté zkušenosti. Při lekci se nučíte správně dýchat, vnímat své tělo, protahovat a posilovat svaly celého těla a pracovat s pánevním dnem. Díky tomu všemu si zepšíte držení těla, aby vás na konci těhotenství nebolela záda :-)

Pokud jste zdravá nastávající maminka a těhotenství probíhá bez problémů, není žádný důvod se cvičení vyhýbat. Těhotenství není nemoc, ale je to ta nejpřirozenější věc na světě. Cvičení má nejen výborný vliv na maminku, ale působí i blahodárně na miminko.


 

Spustili jsme pro Vás nový web s informacemi o Pilatesu:
Pilates centrum
Kateřina Vaňková

Speciální prodloužená lekce JumpingSportu

Zúčastněte se JumpingSport Maratonu a zamakejte s námi. Co? JumpingSport Kdy? v neděli 20. ledna od 17:30 Na jak dlouho? na 1,5 hodiny Kde? V Pohybové studio K6 Za kolik? za 200Kč Rezervujte si své místo na čísle  +420 775 627 799 nebo osobně a Tereza se na vás bude těšit.

Vzdělávací programy PILATES

Vzdělávací kurzy jsou určeny pro všechny klienty a instruktory, kteří mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti Pilates. Při vzdělávacím kurzu se naučíte správné provádění cviků, cvičení s pomůckami a rozšíříte si zásobník cviků. Nové termíny kurzů:   Magic Circle Level I. - 5.1.2019 Spine Corrector Level I. - 26.1.2019 Pilates Core Band - 2.2.2019   Magic Circle Level II. - 23.2.2019 Pilates na pěnovém válci Level I. - 9.3.2019 Spine Corrector Level II. - 23.3.2019 Pilates na pěnovém válci Level II. - 13.4.2019 Pro bližší informace o školení a on-line přihlášku stačí kliknout na vybraný kurz :-)

ÚTERKY S HLÍDÁNÍM DĚTÍ během lekcí od 17:00 do 120:00

Chcete si přijít zacivčit, ale nemáte hlídání ? Každé úterý si s sebou na lekce konající se v odpoledních hodinách můžete přivést děti a my vám je zadarmo pohlídáme :-) Hlídání je potřeba si rezervovat dopředu, omezená kapacita míst :-) Pro více informací, nebo pro zamluvení místa, volejte na: +420 775 627 799