Načítám...

POHYB HROU - pohybová a taneční průprava pro děti


KAŽDÉ ÚTERÝ OD 17. 9. 2019 - 28. 1. 2020


15:00 - 15:50 děti 4 - 6let

16:00 - 16:50 děti 7 - 10let

15 lekcí za cenu 1500 kč

Hodina je formována jako série jógových sestav a improvizačních her s jasně danými mantinely, jelikož máme za to, že pěstovat v dětech hravost a zároveň respekt vůči pravidlům je přínosné jak pro rozvoj osobnosti, tak i pro mentální zdraví a zdravou sociální interakci. Společně se naučíme i několik jednoduchých tanečních sestav a pohybových říkanek, které předvedeme na ukázkové hodině rodičům, prarodičům a sourozencům.

Do kurzu se můžete přihlásit po uhrazení minimálně poloviny kurzovného, přičemž zbytek kurz je potřeba uhradit nejpozději v den konání první lekce kurzu. Pokud je volné místo, do kurzu je možno se přihlašovat i v jeho průběhu, cena je adekvátní počtu zbývajících lekcí. První lekce 17.9.2019 proběhne uvítací formou a ude volně přístupná rodičům, aby viděli průběh lekce. Lekce nebudou 29.10., 19.11 a 26.11. - tyto lekce nejsou v ceně započítány.


Bližší informace na recepci Pohybového studia K6, nebo na telefonu 775 627 799.


Cvičení povede slečna Nhung Dang
"Jako lektorka pohybu se volnočasé pedagogice věnuji šest let. Ráda učím jak nejmenší děti, tak i dospělé výrůstky. Když zrovna neučím, nejspíš lítám někde po městě a tvořím divadelní projekty. Věnuji se tvorbě divadelních představení a herectví. To je na mně možná poznat tak, že si při svých hodinách tu a tam prostě neodpustím nějaký ten vtípek. Pokud zrovna neučím ani nehraji, odpočívám s rodinou a přáteli, medituji."

Certifikace:
Divadelní fakulta AMU, Herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku
Certifikát Volnočasový pedagog (MŠMT)
Certifikát Instruktor jógy, specializace Hatha jóga